DEVA Partisi Battalgazi İlçe Başkanlığından BİMYAD'a Ziyaret

13 Ocak 2021 21:47 BİMYAD

Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Av. Göksel Atlı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanı Tuğba Tuğba Farımaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezini ziyaret etti.

Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Av. Göksel Atlı ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları Başkanı Tuğba Tuğba Farımaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Basın İnternet Medya Yayıncılar Genel Merkezini ziyaret etti.

Ziyarette kısa bir açıklama yapan Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Av. Göksel Atlı" Partimiz Türk siyasal yapısı içindeki herhangi bir parti değildir. Bizler partimizin çalışmalarımızı zaman, zaman vatandaşlarımızla istişare etmekteyiz. Bu anlamlı günde haberin yayınlanması anlamında ve sahada çalışan gazeteci arkadaşlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Başkan Selim Apohan" 10 Ocak çalışan gazeteciler günü nedeniyle genel merkezimizi ziyaret eden Deva Partisi Battalgazi İlçe Başkanı Sayın Göksel atlı ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.

İnternet medyası olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü buruk kutluyoruz. Gazetecilere sosyal ve yaşamsal haklar getiren 212 Sayılı Yasa’nın yürürlüğe girmesinin yıl dönümü olan günün, yakın tarihe kadar Çalışan Gazeteciler Günü adıyla bayram olarak kutlanıyor. İnternet medyalarının gerçek gazetecilik yapabilmesi, internet medyalarında çalışan gazetecilerin fiilen gazeteci sayılması için internet yasası çıkarılması şarttır.

Görevini toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri temel alan tarafsız bir anlayışla yerine getiren gazetecilerimiz; hiç şüphesiz ki demokrasinin en önemli dayanaklarından biridir.
Günümüzde hızla gelişen kitle iletişim araçları ile birlikte etkinliği her geçen gün artan yazılı, işitsel ve görsel basın kuruluşları ve çalışanları, vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması ve kamuoyu oluşturulması gibi birçok görev ve sorumlulukları da üstlenmektedir.

İnternet yasası ne kadar geç Meclis’e getirilirse, her geçen gün ülkemiz ve medya sektörü kaybedecektir. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından devam eden internet yasasının biran önce Meclis’e getirilerek yasalaşmasını temenni ediyor, Sizlerden de Genel merkez nezdinde destek vermenizi bekliyoruz."

Deva Partisi Battalgazi İlçe Yönetim 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Dolayısıyla BİMYAD Genel Başkanı Selim Apohan'a Plaket Takdim Etti.

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği-BİMYAD

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanlığı kurumsal web sitesi.

BİMYAD

Saray Mahallesi Sarayım Sokak Akbulut İş Merkezi. No:9 Kat:4/6
44320 Battalgazi / Malatya

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.