BİMYAD | Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği
Başkanın Kaleminden

Başkanın Kaleminden

info@bimyad.org

Derneğimizden Merhaba!

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) olarak ,doğru ve tarafsız habercilik anlayışı ile halkın  sesi olacak, mevcut internet haber sitelerimiz de sürekli yayınlar yapılacak ve  tüm çalışmalarımız dergimiz sayfalarında yerini bulacaktır. Ayrıca tüm Belediyelerimiz ,kamu kurum ve kuruluşlara ait faaliyetler de bültenimiz de yerini alacaktır. Sizler de her türlü görüş, yazı ve çalışmanızı bize gönderebilir, dergimiz sayfalarından okurlarımıza seslenebilirsiniz.
İl ve İlçe Belediyelerinin Malatya’nın aydınlığını devam ettirmek ve bu aydınlığın tüm vatandaşı  sarmasını sağlamak, yaşadığımız kenti güzelleştirmek, geleceğimiz için, çocuklarımız için el ele vererek aydınlık ve güzel günlere  ulaştıracak çalışmaların yapıldığı görmek , gerek basın camiasın da gerekse vatandaşlar tarafından taktirle izlenmektedir . Malatya Valiliği,İl ve İlçe Belediye Başkanlıkları,STK’lar ve hayırsever iş adamları tarafından hazırlanan gida paketlerinin mağdur durumda olan ailelere ulaştırılması, Mübarek Ramazan Ayının ruhuna yakışan  paylaşımlardır.
 Ayrıca Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Kültür A.Ş tarafından düzenlenen Anadolu Kitap Fuarı ve diğer etkinlikler büyük ses getirmiş  ,gerek Ulasal ,gerek yerel basında büyük ilgi görmüş,Malatya pek çok aktivitesi ile farkındalık yaratmış ve örnek projelere imza atmıştır.Bültenimizin bu sayısında Valilik,İl ve İlçe Belediyelerinin sunmuş oldukları hizmet ve çalışmalarına  geniş yer vermiş bulunmaktayız.
Valilik, Malatya Büyükşehir Belediyesi,Battalgazi İlçe Belediyesi ve Yeşilyurt İlçe Belediyesi Millî gelenek ve göreneklerimiz, müziğimiz, edebiyatımız , Millî ruhumuz, yaşam tarzımız ve  gönül dünyamıza uygun şekilde hitap eden hizmet ve çalışmalar yapmaktadır. Hedefe doğru ulaşmaya,eğitim almaya,sağlıklı yaşamaya öncelik vermek  ve bu yönde her şeyden verimli bir şekilde faydalanmak her alanda başarılı olmanın temel faktörüdür.
Her insanın kişisel olarak katkıları ve profesyonel yeteneklerini değerlendirerek yenileşme ve değişebilme noktaları, zaman içerisinde devam eden bir süreçtir ve akan zaman kimseyi beklemez. Milli ve manevi değerlerimiz  ile geleneklerimizden istifade etmek, kamu bilinci ve Milli şuurun uç noktalarını birleştirerek uyum sağlayan güç çok büyük önem taşımaktadır.
Geçmiş, bugün ve geleceğin ufuklarını  birleştirmek ,Milli ruhun platformudur…

Son Yazıları Tüm Yazıları
Dernek Scripti: Medya İnternet