BİMYAD | Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği

18 yıl aralıksız görev yapan ilk Başsavcı Orhan Usta

Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Usta 18 yıl aralıksız görev yapan ilk Başsavcı.

18 yıl aralıksız görev yapan ilk Başsavcı Orhan Usta Derneğimizden Haberler

Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Malatya Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Orhan Usta'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Malatya Adliyesi Başsavcılık makamın da gerçekleşen ziyarette, Başkan Apohan,Hakimler ve Savcılar Kurulu Kararnamesiyle Malatya Cumhuriyet Başsavcısı olarak atanan Cumhuriyet Başsavcısı Usta'ya hayırlı olsun temennisinde bulunarak yeni görevinde başarılar diledi.
 
Başkan Apohan‘’Cumhuriyet Başsavcımızın Malatya’da güzel işlerin altına imza atacağına inanıyorum” diye belirtti.İnternet haber temsilcileri olarak Malatya’daki  çalışmaları ve basın hakkında bilgiler veren Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) Genel Başkanı Selim Apohan’’Malatya’nın beklentilerine yeni güç katacağına inandıklarını ve 18 yıl aralıksız görev yapan ilk Başsavcı olması ı ile dikkat çeken  Başsavcı Usta’yı tekrar tebrik ediyorum ‘’dedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başsavcı Orhan Usta,ziyaretlerinden dolayı Bimyad  Genel Başkanı Selim Apohan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederek, ‘’Malatya için özveri ile çalışacağız. Basın camiasının Malatya’da aktif olarak görev aldığını ve basının her konudaki çalışmaların da  uyum içerisinde olacaklarını dile getirdi. İnternet haberciliğinin önemi ve özelliklerini de dile getiren  Başsavcı Usta’’suçların yaşanmadığı,sorunsuz ,güzel günler olsun ‘’temennisinde bulundu.
 

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Dernek Scripti: Medya İnternet