BİMYAD | Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği

BİMYAD MHP Battalgazi İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Bimyad(Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) İlçe Başkanı Mesut Samanlıyı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BİMYAD MHP Battalgazi İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti Derneğimizden Haberler

Bimyad(Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği) Genel Başkanı Selim Apohan ve yönetim kurulu üyeleri, MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) İlçe Başkanı Mesut Samanlıyı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Bimyad Genel Başkanı Selim Apohan, “05.08.2017 tarihinde ilçe teşkilatı olarak kongreye giden, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ve ekibi güven tazelemiştir. Bu vesile ile kendilerini ziyaret etmiş bulunmaktayız. Başkan Samanlı, Genel merkezce atandığı günden bu yana, yaptığı çalışmalar hakikaten kamuoyunda ve teşkilat tarafından takdir ile karşılanmıştır. Kongrede tek aday olarak güven tazeleyen Başkan ve ekibi, ,inanıyorum ki bundan sonraki çalışmalarında daha başarılı projelere imza atacaklardır. Bimyad olarak Malatya ve Türkiye için yapılacak ve oluşturulacak olumlu projelere her daim destek olacağız. Özellikle Başkanın engelli insanlarımıza yönelik yaptığı tüm projelere sonuna kadar destek olacağız.”dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ise,”Kongrede güven tazeleyerek göreve devam kararı aldık.Camiamızın Battalgazi İlçe Başkanlığına göstermiş olduğu teveccüh bizleri ziyadesiyle heyecanlandırmış ve işimize daha sıkı bağlanmamıza sebeb olmuştur. Kongre’de siz değerli basınımızında göstermiş oldukları ilgiden dolayıda  teşekkür ediyorum. Bizler bu ülkeyi karşılıksız seven ülkü erleriyiz bu ülkenin sigortası garantisiyiz. Bu yüzdendir ki bizler tüm dünya tarafından tescillenen Türk milletinin farklı yanıyız. Bizler siyaseti çıkar menfaat için yapmaz bu ülkenin bekası vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlamak için yaparız. Yolumuz zorlu bir süreç ve akabinde, partimize küsen tüm ülküdaşlarımızla bir bir görüşerek onları ikna yoluna gideceğiz.”ifadelerini kullandı.

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Dernek Scripti: Medya İnternet