BİMYAD | Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği

Gençlik Konseyi Bimyad’ı ziyaret etti

Ziyaretlerini aralıksız sürdüren Başkan Bayduz,Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) ziyaret etti..

Gençlik Konseyi Bimyad’ı ziyaret etti Derneğimizden Haberler

Ziyaretlerini aralıksız sürdüren Başkan Bayduz,Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği (BİMYAD) ziyareti esnasında kısa bir konuşma yaparak,’’ Gençlik Konseyi olarak büyük adımlar attıklarını ve ilerleyen zamanlarda gençlere yönelik çok önemli projeleri hayata geçireceklerini söyledi. İlk kurulduğumuz günden itibaren gençlerin yanında olduk ve milletimizin özlediği gençliği yetiştirmek için büyük adımlar attık. Şu an ülkemiz için fidanlarımızı yetiştirmeye devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

Bayduz’ Biz gençler, gençlik olarak üzerimize düşeni ve üzerimize düşenden fazla olan sorumluluğu aldık. Gerek sosyal ve kültürel anlamda gerek sportif ve sanatsal anlamda gençliğin hep yanındayız. Gençlik olarak atılan tüm adımların da sonuna kadar destekçisi olacağız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği Genel Başkanı Selim Apohan ,’’Gençlik Konseyinin  şimdiki ve  gelecek nesiller için sorumluluk alarak, önemli çalışmalar yaptığını takip ediyor ve tüm çalışmalarınızı taktirle izliyoruz.Konsey olarak yaptığınız ve yapacağınız tüm çalışmaların destekçisi olacağız’’dedi.

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Dernek Scripti: Medya İnternet