BİMYAD | Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği

BİMYAD Gençlik Konseyini ziyaret etti

Ziyarette konuşan Bimyad Genel Başkanı Selim APOHAN’’ birlik ve beraberlik içerisinde ,her görüşten, her fikirden gençlerin bir araya gelip güzel çalışmalara imza atması bizi mutlu ediyor.

BİMYAD Gençlik Konseyini ziyaret etti Derneğimizden Haberler

Ziyarette konuşan Bimyad Genel Başkanı Selim APOHAN’’ birlik ve beraberlik içerisinde ,her görüşten, her fikirden gençlerin bir araya gelip güzel çalışmalara imza atması bizi mutlu ediyor. Önce insan kavramı ile yola çıkan ve Ayrım yapmadan sadece hizmet adına çalışmalar yürüten Genel  Başkan Ahmet Bayduz  ve gençlerimizi tebrik ediyorum. Bimyad Yönetimi olarak gençlerimizin  yanındayız’’diye konuştu.

Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet Bayduz ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek’’İlk kurulduğumuz günden itibaren gençlerin yanında olduk ve özlenen gençliği yetiştirmek için büyük adımlar attık. Çünkü , Ülke meselelerinde de yoğunlaşıp çözüm arayan  bilinçli, cesaretli , başarılı bir gençlik var ve fidanlar yetişiyor.’’şeklinde konuştu.

Ziyaret’te Genel Başkan Bayduz,Gençlik Konseyi olarak yapmış oldukları çalışmalar ve projeler hakkında da geniş  bilgilere yer verdi.

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Dernek Scripti: Medya İnternet