BİMYAD | Basın İnternet Medya Yayıncılar Derneği

Bimyad’ın 3.Kuruluş Yıl Dönümü

Dernek binasında düzenlenen kutlamaya ,Bimyad Genel Başkanı Selim Apohan,Yönetim kurulu Üyeleri ,onursal ve fahri üyeler katıldı.

Bimyad’ın 3.Kuruluş Yıl Dönümü Derneğimizden Haberler

Dernek binasında düzenlenen kutlamaya ,Bimyad Genel Başkanı Selim Apohan,Yönetim kurulu Üyeleri ,onursal ve  fahri üyeler katıldı.
Bimyad Genel Başkanı Selim Apohan yaptığı konuşmada, Medyanın önemine değinerek, kamuoyunu bilgilendirmek adına hizmet veren basının, doğru ve tarafsız yayın anlayışı ile hareket etmesi gerektiğini vurguladı. Bimyad olarak ciddi çalışma ve projeler yürüttüklerini anlatan Apohan, ‘’kuruluşumuzun 3.yıl dönümünde, gururlu ve mutluyuz. Dernek adına yapılan tüm çalışma ve haberlerden dolayı ,Yönetim Kurulu ve tüm  üyelerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim ‘’dedi.
Başkan Apohan,’’İnşallah Derneğimizin birlik ve beraberliği için birlikte mücadele edeceğiz. Kamu adına her alanda çalışmaları takip ederek ,Bimyad bünyesindeki haber siteleri ve yazılı basın yayın  organlarımız aracılığıyla ,doğru ve tarafsız haber anlayışı doğrultusun da ,çizgimizi asla değiştirmeden Kamuoynu doğru bilgilendirme noktasın da olayları  yakından takip etmeye devam edeceğiz’’şeklinde açıklama yaptı.
Konuşmanın ardından kuruluş yıl dönümü dolayısıyla pasta kesildi ve üyelerle birlikte Dernek çalışmaları ve projeler değerlendirildi.

Site Editörü

Site Editörü / Editör

Tüm Yazıları

Dernek Scripti: Medya İnternet